فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

فریدون فروغی

فریدون فروغی
 
و تنها صداست که می ماند...

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ سه شنبه سوم دی ۱۳۸۷ توسط علی

 

امروز بعد از مدتها وقت کردم تا یه تکونی به وبلاگ بدم.اول از همه از دوستای خوبم که از فریدون می نویسند و همیشه مطالب جالبی توی وبلاگهاشون می زارن تقدیر و تشکر می کنم امیدوارم بتونیم ناگفته هایی از فریدون بگیم.من 5، 6 سال پیش که مستند زندگی فریدون رو میدیدم به خودم امیدوار می شدم که خواهری که اینطور گریه می کنه و دوستان هنرمندی که اینطور ازش تعریف می کنند و در و دیوار خونه شون نام فریدون رو صدا می زنه شاید بتونن کمی درد دل هواداران آن مرحوم رو درک کنن و با پیگیری  کارهای عقب افتاده فریدون بتونن ماها رو خوشحال کنن انگار هشت سال زمان کمی بوده.من که حسابی دل سرد شدم و دیگه امیدی ندارم که بتونم صدای جدید و یا تصویر جدیدی از استاد ببینم.

بهر حال هرچی بوده و هر چه گذشته دیگر به کار من نمیاد فقط  ذهنیتم درباره خانواده و اطرافیان صمیمی فریدون به کلی عوض شده.دارم از همشون متنفر میشم،وقتی صدای جم رو توی تلویزیون می شنوم عقم میگیره و یا وقتی صدای بوی عیدی فرهاد و یا وحدتش رو می شنوم حسرت می خورم که فریدونی که تمام ترانه هاش  یه جورایی به اوضاع و احوال ایران میاد چرا باید اینطوری خاموش بشه.

شاید بت شکن و همیشه غایب و یاران و یا مرغ گرفتار و یا آدمک و از همه مهمتر ترانه خاک ربطی به این مملکت و این مردم نداره.همیشه حسرت شنیدنشون از یک کانال ارتباطی رو می کشیدم و خواهم کشید.

دوستان عزیز ترانه یاعلی فریدون به قول قوی دوبار پخش شده ولی تعداد خیلی خیلی کمی از طرفداران فریدون اونو دارن برای همین من متن این ترانه رو می زارم و از همه خواهش می کنم اگر به این ترانه دسترسی دارند بقیه دوستان رو هم از انتظار بدست آوردنش در بیارن.

هر کسی حتی خبر کوتاهی هم درباره این ترانه داره خوشحال میشوم در اختیارمون بزاره.

بهر حال این ترانه ایست که کمتر از اون گفته شده و امیدوارم  روزی بر سر زبانهای همه عاشقانش جاری باشه.به امید آن روز یاعلی

 

 

یا علی

دلامون شکسته یا علی
زبونامون بسته یا علی
چشامون همه به راه تو
مردای خسته یا علی

بس که بلنده دستامو
ن
سوی خدای آسمون
نقش خدا رو دستامون
حالا نشسته یا علی

دلامون شکسته یا علی
زبونامون بسته یا علی
چشامون همه به راه تو
مردای خسته یا علی

در زور خونه بسته
قد مردا شکسته
دیگه هو نکشد مرد
کشد آه پر از درد درد
بس که بلنده دستامون
سوی خدای آسمون
نقش خدا رو دستامون
حالا نشسته یا علی
دلامون شکسته یا علی
زبونامون بسته یا علی
چشامون همه به راه تو
مردای خسته یا علی یا علی


 

77.jpg


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک